pumalas pumalas

Kurumsal

  1. Geçmişten Bugüne
1998

Temelleri yıllar öncesinde atılan şirketimizin faaliyeti 1998 yılında başlamıştır.

2002

İlk olarak İzmir ve çevre iller ile çalışmaya başlanan bu dönemde ilk ithalatımızı gerçekleştirdik. Bu yıllarda, Hindistan menşeili Süper Puma, Puma Avis iç lastiklerini Türkiye piyasasına sunduk. bunun Yanında Alman otomotiv servis ekipmanları malzemeleri sektörünün lider markası REMA Tip-Top ürünlerinide müşterilerimize sunmaya başladık.

2006

Araç sayımızın, çalışan sayımızın ve ithalat gücümüzün yükseldiği bu dönemde Türkiye genelinde daha fazla noktaya ulaşmaya başladık. Bu dönemde uzun vadeli apılanma çalışmaları ile şubeleşmenin temelleri atıldı. Çin'den arz ettiğimiz zirai ve kamyon lastiklerini bu dönemde müşterilerimize sunduk.

2010

Şubeleşme yolunda ilk adımı attığımız bu dönemde Konya şubemizi açarak Doğu Anadolu ve G.Doğu Anadolu bölgesinde aktifliğimizi arttırdık. 2008 yılında da Antalya şubemizi açtık ve şube sayımzı bu yıllarda 2 ye çıkardık. Makine konusunda da çalışmalara başlanarak ilk olarak İtalyan markası Cormach SRL. markasının ürünlerini müşterilerimizin beğenisine sunduk. Makine konusundaki hızlı ve kararlı ilerleyişimizin ardından çin menşeili Fly-Speed markasınıda müşterilerimize sunarak makina konusundaki uzmanlaşma yolunda büyük adımlar attık. Yeni markarlarımızın arttığı bu dönemde, Kex yama , Maxxis motor dış lastiklerini de getirerek ürün yelpazeminizi arttırdık.

2014

Şube sayımızın hızla yükseldiği bu dönemde, ilk olarak İstanbul şubemizi açtık. Arkasından 2011 ve 2012 yılları içinde, sırasıyla Samsun, Gaziantep ve Ankara şubelerimizi açarak şube sayımızı 6'ya çıkardık. Bünyemize bir çok markayı bu dönemde kattık. Sice, Priman, M7 gibi güçlü markalarımızı bu dönemde müşterilerimizle buluşturduk. En son olarak şube sayımızı İstanbul Anadolu yakasında mobil şubemizi devreye alarak 7'ye çıkardık ve Türkiye'nin tüm bölgelerinde binlerce müşterilerimize zamanında ve üstün hizmet anlayışıyla ulaşmaya başladık. 2013 yılının sonlarında Michelin ile resmi tedarikçi anlaşması yapılarak Michelin-Türkiye bayilerinin tümünün resmi anlaşmalı tedarikçisi konumuna geldik.

Markalar

pumaavis